Atribuită Cumpărare directă

Cauciuc crud .Transport gratuit pana la 150 km in functie de cantitatea solicitata; Cauciuc crud pentru vulcanizare NBR, rezistent la produse petroliere, acizi si baze.Transport gratuit pana la 150 km, in functie de cantitatea solicitata

Număr anunț
DA28485935
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
PETROTEHNIC SRL (CUI 26706876)
Cod CPV
19710000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.450 RON estimat