Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice, prin expert cooptat, desemnat pe langa comisia de evaluare pentru obiectivul de investitii ”PROIECTARE ȘI EXECUȚIE LUCRĂRI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTIȚIE „MODERNIZARE PRIN ASFALTARE DRUMURI SĂTEȘTI ÎN COMUNA HĂLĂUCEȘTI, JUDEȚUL IAȘI”, nr. anunt de participare simplificat: SCN1087515 / 14.06.2021

Număr anunț
DA28389335
Autoritate contractantă
Comuna Halaucesti (CUI 4541297)
Furnizor / câștigător
ECOPROIECT DESIGN SRL (CUI 37933726)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat