Atribuită
Cumpărare directă
- Publicare anunt in cotidianul BUNA ZIUA BRASOV, Anunt simplu, fara chenar si/sau caractere speciale. Taxare la cuvant: 0,70 lei/cuvant. TVA 0% - Publicare anunt in vederea obtinerii acordului de mediu de la APM Brasov, pentru proiectul " POD PE DJ103B, KM 9+450- RECONSTRUIRE" Budila, o singura aparitie in data de 07.07.2021, anunt conform fisier atasat si oferta trimisa.
- Număr anunț
- DA28341908
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- ROSENAU PRESS SRL (CUI 30108226)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52 RON
- Valoare atribuită
- 52 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.