Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia consta in servicii de interpretare artistică din folclorul românesc cu interpreţi de muzică populară şi solişti instrumentişti pentru evenimentul ”Festivalul Pestelui in localitatea Budesti”, judetul Valcea, in data de 01.08.2021. Se asigură prezenţa următorilor artişti profesionisti: DOINIȚA și IONUȚ DOLĂNESCU, MARIANA IONESCU CĂPITĂNESCU, OLGUȚA BERBEC și REMUS NOVAC, MARCELA FOTA. Se asigură orchestratie profesionistă pentru recitalurile artisitilor, iar în completarea programului artistic vor fi invitați solisti vocali locali. Durata serviciilor este de 8 ore. Se propune negocierea pretului ofertat la valoarea de 52.000 lei fara T.V.A..
- Număr anunț
- DA28340206
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- Albulescu Ion Ion PFA (CUI 28592123)
- Cod CPV
- 92312000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.000 RON
- Valoare atribuită
- 52.000 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.