Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționare Cuptor gastro electric cu convectie și abur cu 4 cuve, Model MEGAGASTRONOMY440MG. Specificatii tehnice: Putere instalata: 6.3 kW Capacitate: 4 tavi GN 1/1 Distanta intre tavi: 7.5 cm Structura: interior si exterior - otel inox si sticla termorezistenta Dimensiuni (cm): 94*87*65 Temperatura maxima de lucru 270 grade Celsius Tensiune alimentare: 220V / 50Hz la cerere tensiune alimentare: 380V / 50-60Hz Presiune apa: 1,5-2 bari Tip umidificare: abur cu injectie directa, ajustabila Timer: 120 min Ventilatie cu sens reversibil de rotatie, are 2 ventilatoare cu 1 viteza Panou de control mecanic cu 4 butoane pt controlarea facila a temperaturii, umiditatii si timpului de gatire Umidificarea este ajustabila in functie de necesitati Cele 2 ventilatoare cu sens reversibil de rotatie faciliteaza procesul de rumenire si asigura gatirea uniforma Greutate echipament: 72 kg . Pretul include transportul si punerea in functiune. Termenul de garantie este cel acordat de producător.
- Număr anunț
- DA28445929
- Autoritate contractantă
- COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
- Furnizor / câștigător
- TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
- Cod CPV
- 39314000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.020 RON
- Valoare atribuită
- 10.020 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.