Atribuită
Cumpărare directă
Saci UF impermeabili pentru transport cadavre umane CU MANERE -confectionati din polietilena de culoare neagra GROSI si foarte rezistenti cu fermoar pentru inchidere si deschidere - 4 manere solide pentru transportul decedatilor cate 2 pe fiecare parte -dimensiuni:900X2200X0.18mm-0.19 mm (180-190 microni) iar pe capac este aplicat un buzunar pentru documente ,tranparent -include manusi U.F.,bratara de identificare, -foarte rezistenti la rupere si tractiune -are capetele intoarse si dublate la manere pentru o mai mare rezistenta
- Număr anunț
- DA28489687
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- MILIAN PLAST S.R.L. (CUI 39107461)
- Cod CPV
- 33940000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 30.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.