Atribuită Cumpărare directă

Continut: Manopera: : BC 5380 : 1103 RON/interventie 1253 RON/revizie Statfax 1904+ : 803 RON/interventie 878 RON/revezie

Număr anunț
DA28395380
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.037 RON
Valoare atribuită
4.037 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.037 RON

din 4.037 RON estimat