Atribuită
Cumpărare directă
Continut : 025268 FT4 STAT AIA PACK, 100 TESTE/CUT 1 x 689 316363 GPT-TRANSAMINAZA ALAT LICHID STABIL, 120mL 2 x 41 216263 GOT-TRANSAMINAZA ASAT LICHID STABIL, 120mL 2 x 41 616663 UREE UV LICHID STABIL, 120mL 2 x 28.50 020955 WASH CONCENTRATE SET 4X100ML 1 x 316
- Număr anunț
- DA28347623
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.226 RON
- Valoare atribuită
- 1.226 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.