Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE CORT 3X4 M - Proiect „Târgul de Fete de pe Muntele Găina” - 3 zile x 5 corturi (montare în 16 iulie 2021 și demontare în 18 iulie 2021)

Număr anunț
DA28386874
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SERVICE SRL (CUI 13807216)
Cod CPV
39522530-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.932 RON
Valoare atribuită
3.932 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.932 RON

din 3.932 RON estimat