Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DESCRIERII: ciocanele pui - pentru cantitatea ofertata se va incheia contract, atribuirea tine loc de comanda - cantitatea din contract va fi livrata in urma comenzilor scrise la termenul stabilit (conform grafic de livrare- dupa caz) - produsul va fi achizitionat la cantitatea maxima in limita bugetului si a necesarului - factura va fi insotita de actele necesare, Decleratie de conformitate, Certificat de calitate. -La livrare produsele vor fi insotite de Declaratie de Conformitate, Certificat de Calitate

Număr anunț
DA28429770
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
ALEXGOLD DISTRIBUTION SRL (CUI 26521290)
Cod CPV
15112130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.178 RON
Valoare atribuită
2.178 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.178 RON

din 2.178 RON estimat