Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile vor consta in : - audit energetic - calculul coeficientului de transfer termic G - stadiu elaborat de proiectant privind fezabilitatea din punct de vedere tehnic, economic, functional si al mediului inconjurator a utilizarii sistemelor alternative de inalta eficienta de productie a energiei. Corp C1: Suprafata construita: Suprafata parter= 791.13mp Suprafata etaj 1= 790.74mp Suprafata etaj 2= 790.74mp Suprafata etaj 3= 790.74mp Suprafata construita desfasurata= 3163.35 mp Corp C2: Suprafata construita: Suprafata parter= 647.49mp Suprafata construita desfasurata= 647.49 mp Corp C3: Suprafata construita: Suprafata parter= 128.92mp Suprafata construita desfasurata= 128.92mp Corp C4: Suprafata construita: Suprafata parter= 483.89mp Suprafata etaj 1= 483.89mp Suprafata etaj 2= 483.89mp Suprafata construita desfasurata= 1451.67 mp Termen de finalizare 12.08.2021
- Număr anunț
- DA28370839
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Furnizor / câștigător
- TAN TOP CONSULTING S.R.L. (CUI 38546779)
- Cod CPV
- 71314300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.500 RON
- Valoare atribuită
- 11.500 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.