Atribuită Cumpărare directă

Serviciile vor consta in : - audit energetic - calculul coeficientului de transfer termic G - stadiu elaborat de proiectant privind fezabilitatea din punct de vedere tehnic, economic, functional si al mediului inconjurator a utilizarii sistemelor alternative de inalta eficienta de productie a energiei. Suprafata construita: Suprafata subsol=500.43mp Suprafata parter=1859.77mp Suprafata etaj 1= 1814.61mp Suprafata etaj 2= 1814.61mp Suprafata construita desfasurata supraterana= 5989.42 mp Suprafata construita desfasurata fara subsol=5488.99mp Termen de finalizare 12.08.2021

Număr anunț
DA28370812
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
TAN TOP CONSULTING S.R.L. (CUI 38546779)
Cod CPV
71314300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.500 RON
Valoare atribuită
11.500 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.500 RON

din 11.500 RON estimat