Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIST TEHNICA SISTEM PROSYS

Număr anunț
DA28315184
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI (CUI 14136755)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat