Atribuită Cumpărare directă

achizitie cartuse toner - Lexmark MX 810 (15 buc) si Lexmark MS 621 (20 buc) conform ofertei depuse si comenzii

Număr anunț
DA28413519
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.035 RON
Valoare atribuită
17.035 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.035 RON

din 17.035 RON estimat