Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea de cartușe și tonere aferente echipamentelor de printare aflate în dotarea ANSVSA (lotul 1) conform specificațiilor referitoare la fiecare cartuș și toner precizate în caietul de sarcini nr. 1.928/12.05.2021. Finalizarea achiziţiei se va realiza prin încheierea unui contract de achiziție publică de furnizare de produse corespunzător lotului nr. 1, având o durata de 2 (două) luni de la data semnării acestuia de către ambele părți.

Număr anunț
DA28352238
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (CUI 16277408)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.771 RON
Valoare atribuită
4.771 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.771 RON

din 4.771 RON estimat