Atribuită Cumpărare directă

corniere diverse marimi si grosimi in functie de comanda beneficiar

Număr anunț
DA28419671
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
44330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.957 RON
Valoare atribuită
2.957 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.957 RON

din 2.957 RON estimat