Atribuită Cumpărare directă

1. Teava inox AIS304 60,3x3 mm (2") = 144 ml 2. Flansa inox AIS304 PN6 DN50 = 50 buc 3. Surub inox M16x60 mm = 200 buc 4. Piulita inox M16 mm = 200 buc 5. Teava inox AIS304 21.3X3 mm (1/2") = 6 ml

Număr anunț
DA28377511
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI 21307548)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
14620000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.366 RON
Valoare atribuită
23.366 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.366 RON

din 23.366 RON estimat