Atribuită Cumpărare directă

Prestari Servicii de reparatii si intretinere a Tunelului de congelare rapida si depozitului de congelare Centru de fructe Bistra -OS Valea Ariesului

Număr anunț
DA28428036
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
ECO FRIO BBS S.R.L. (CUI 34843114)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.008 RON
Valoare atribuită
4.008 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.008 RON

din 4.008 RON estimat