Atribuită
Cumpărare directă
1. Electropompa Homa 1.6 kw = 2 buc x 1.101,63 lei/buc; 2. Electropompa Zenit 0.900 kw = 1 buc x 1.060,53 lei/buc; 3. Electropompa Andritz 3.7 kw = 1 buc x 1.859,78 lei/buc; 4. Electropompa Lowara 2.4 kw = 1 buc x 1.514,56 lei/buc; 5. Electropompa Flygt 2.4 kw = 1 buc x 1.812,79 lei/buc; 6. Electropompa suflanta 3 kw = 1 buc x 1.423,51 lei/buc; 7. Electropompa Lowara 1.1 kw = 1 buc x 313,14 lei/buc.
- Număr anunț
- DA28438446
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMATICA BOB S.R.L. (CUI 28321477)
- Cod CPV
- 50511000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.500 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.