Atribuită
Cumpărare directă
BTL CardioPoint Holter H600 - Sistem holter EKG compus din unitate 3/7/12 canale / 1-7 zile, ecran grafic, software interactiv, sabloane multiple, analiza ritm, analiza si detectie pacemaker, variabilitate HR, analiza segmentului ST plus, intervale QT si QTc, interval PQ, monitor activitate pacient, conectare la PC prin USB si wireless. Pretul include: cablu de pacient (10 fire), cablu de pacient (5 fire), husa si centura, incarcator cu 4 acumulatori, 2 carduri de memorie SD 2GB, set electrozi autoadezivi, cablu miniUSB, modul wireless USB, port multi-USB 2.0, cititor carduri de memorie SD, geanta de transport, CD software, cheie HW, manual de utilizare in limba romana. TINE LOC DE COMANDA SCRISA
- Număr anunț
- DA28486809
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33123200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.650 RON
- Valoare atribuită
- 22.650 RON
- Data publicării
- 30.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.