Atribuită Cumpărare directă

Aplicator magnetoterapie solenoid 60cm2, Ochelari de protectie 600 – 1000nm L3 laser produsele sa fie insotite de cert de calitate, marcaj ce, declaratie de conformitate,

Număr anunț
DA28449775
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NOVACI (CUI 4666118)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.750 RON
Valoare atribuită
2.750 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.750 RON

din 2.750 RON estimat