Atribuită Cumpărare directă

- PANOU FRONTAL BTL5000 5.7” – 1 BUCATA – 4020.00 LEI + TVA / BUCATA, PLACA GENERATOR ULTRASUNET BTL 4000/5000 – 1 BUCATA – 1510.00 LEI + TVA, CAP EMISIE ULTRASUNET 5CM2 BTL4000/5000 – 1 BUCATA – 1900.00 LEI + TVA / BUCATA )

Număr anunț
DA28445225
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
30237461-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.430 RON
Valoare atribuită
7.430 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.430 RON

din 7.430 RON estimat