Atribuită
Cumpărare directă
1. Tambur imprimanta capac BTL-08 Sx – 300..00 RON fara TVA 2. Tastatura BTL-08 SD - 300.00 RON fara TVA 3. Acumulator – 300.00 RON fara TVA 4. Cablu pacient repaus EKG – 800.00 RON fara TVA 5. Electrozi membre EKG – 300.00 RON fara TVA 6. Electrozi torace EKG – 600.00 RON fara TVA
- Număr anunț
- DA28402977
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33182240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.