Atribuită
Cumpărare directă
Cabluri conectare electrozi BTL alb/gri 4000 smart buc 6 73.5 441 Controler supapa solenoid 3-2 BTL 3000 Delta buc 1 1715 1715 Placa de baza principala NE-U17 buc 2 1029 2058 Unitate oscilanta NE-U17 buc 2 784 1568 Ventilator NE U17 buc 2 245 490 Cartus termostat GI-VZ buc 3 1862 5586 Scurgeri cadite superioare GI-VZ buc 2 686 1372
- Număr anunț
- DA28375644
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.230 RON
- Valoare atribuită
- 13.230 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.