Atribuită Cumpărare directă

1.AP.MEDIE SI JOASA FRECVENTA 21089 SN 4000-0289492 01.10.2009 FIZIOTERAPIE 2.AP.MEDIE SI JOASA FRECVENTA 21132 BTL 4000 20.10.2010 FIZIOTERAPIE 3.AP.ELECTROTERAPIE 4 CANALE BTL 5640 PLUS SERIA 4911 21314 SN 038-B-04911 26.06.2014 FIZIOTERAPIE 4.AP.ELECTROTERAPIE CURENTI JOASA SI MEDIE FRECV.4 CANALE INDEPENDENTE 21175 SN 5000-0384018 13.12.2011 FIZIOTERAPIE 5.AP. LASER TERAPIE BTL 5110 21173 SN 5001-0380691 13.12.2011 FIZIOTERAPIE 6.AP. LASER VACCUM SUPORT TIP BTL5825SL 21174 SN 5000-0384839 13.12.2011 FIZIOTERAPIE 7.APARAT MAGNETODIAFLUX SERIA 3465 21064 SN 4000-0283465 01.11.2009 FIZIOTERAPIE 8.AP. MEDIE SI JOASA FRECV.2 CANALE INDEPEND. 21134 BTL 5640 20.10.2010 FIZIOTERAPIE 9. AP. MEDIE SI JOASA FRECV. 2 CANALE INDEPEND. 21135 BTL 5000038 20.10.2010 FIZIOTERAPIE 10.AP. TERAPIE MASAJ LIMFATIC BTL 6000 21176 SN LMP-0115891 13.12.2011 FIZIOTERAPIE 11.AP. TERAPIE MASAJ LIMFATIC BTL 6000 21177 SN LMP0110791 13.12.2011 FIZIOTERAPIE 12.AP. TERAPIE PORTABIL LASER BTL 2000 20996 SN 0202859 31.12.2007 FIZIOTERAPIE 13.AP. TERAPIE VACCUM 2 CANALE SERIA 032B01138 21321 SN 032-B-01136 30.07.2014 FIZIOTERAPIE 14.AP. ULTRASUNETE(INCLUDE BTL 4710 PROF) 21136 SN 4000-0284565 20.10.2010 FIZIOTERAPIE 15.AP. ULTRASUNETE (INCLUDE BTL 4710 PROF) 21137 SN 4000-0287275 20.10.2010 FIZIOTERAPIE 16.AP. UNDE SCURTE 21061 SN C480-0509 01.11.2009 FIZIOTERAPIE 17.AP. VACCUM 2 CAN.INDEP. SERIA 1762 21155 SN VACU-0321762 22.11.2010 FIZIOTERAPIE 18.AP. VACCUM TERAPIE 21278 SN 032-B-01393 17.10.2012 FIZIOT

Număr anunț
DA28362345
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.500 RON
Valoare atribuită
19.500 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.500 RON

din 19.500 RON estimat