Atribuită
Cumpărare directă
- Touch screen color de 7″ - Protocoale prestabilite și enciclopedie terapeutică - 2 canale independente de electroterapie - Cea mai variată selecţie de forme de curent disponibile pe piaţă incluzand: curenti diadinamici, galvanici, tens simetric, asimetric si alternant, trabert, faradic, neofaradic, interferenta 2 poli, interferenta 4 poli, Stimulare ruseasca, Impulsuri de stimulare, Impulsuri rectangulare, Impulsuri triunghiulare, Impulsuri exponentiale, Impulsuri combinate, Stimulare Hufschmidt, Stimulare spastica Jantsch, HVT, Microcurenti, Curent Kotz, Curent VMS, Impulsuri IG, EPIR, Leduc - Conectare simultană a 2 aplicatori de ultrasunete - Aplicatori multifrecvenţă încăziţi: 1 şi 3 MHz - Tratament simultan cu 1 şi 3 MHz - Posibilitate conectare sonda ultrasunete tip ”maini libere” Pretul include: 2 x cablu de pacient, 4 x electrod 5x7cm, huse din burete pentru electrozi, set de centuri elastice, cap de emisie multifrecventa (1 si 3 MHz) de 5cm2, gel 300 ml, rack transport cu roti multidirectionale si sertare, Aplicator Handsfree Sono 6 pentru BTL-4000 Smart/Premium, 6x 3cm2, 4 x gel ultrasunet 1L
- Număr anunț
- DA28360495
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33155000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.480 RON
- Valoare atribuită
- 18.480 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.