Atribuită Cumpărare directă

Aparat aer conditionat 12000 BTU, Garantie aparat 24 luni.Demontare aparat vechi si montare aparat nou instalare incluse in pret.Produsul va fi insotit la livrare de certificat de garantie, declaratie de conformitate, manual privind utilizarea redactate in limba romana

Număr anunț
DA28395242
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.050 RON
Valoare atribuită
2.050 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.050 RON

din 2.050 RON estimat