Atribuită Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica ptr: echipament cu putere intre 30 -50 Kw - 3 buc (cladire stadion, Biblioteca, Casa de Cultura) Verificare tehnica periodica ptr: echipament cu putere intre 50-70 Kw - 1 buc cladire Sala de Spectacole

Număr anunț
DA28374904
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat