Atribuită Cumpărare directă

Modificare paratrasnet si verificarea prizelor de pamant

Număr anunț
DA28322485
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALAI "OCTAVIAN GOGA (CUI 17312600)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
31216200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.193 RON
Valoare atribuită
3.193 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.193 RON

din 3.193 RON estimat