Atribuită Cumpărare directă

Primaria comunei Pojorata intentioneaza sa achizitioneze un serviciu de diriginte de santier pentru verificarea si supravegherea executiei lucrarilor de întreținere pe drumul comunal Putna, din comuna Pojorata, cu covor asfaltic de tip BA 16.

Număr anunț
DA28470354
Autoritate contractantă
Comuna Pojorata (CUI 4441425)
Furnizor / câștigător
DIASEB VISION S.R.L. (CUI 38467101)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat