Atribuită
Cumpărare directă
Contract de prestari servicii cu Centrul de primire în regim de urgenţă asistenţă socială cu cazare, centru de prevenire și combatere a violenței în familie pentru un numar de 6 beneficiari pentru o perioada de 6 luni, cu respectarea conditiilor conform ADV1223395 din 25.06.2021.
- Număr anunț
- DA28332180
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA TARGU MURES (CUI 39906612)
- Furnizor / câștigător
- Institutul Est European de Sanatate a Reproducerii (CUI 9028390)
- Cod CPV
- 85310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.244 RON
- Valoare atribuită
- 80.244 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.