Atribuită
Cumpărare directă
Blatul mesei va avea dimensiunea de 920x2000mm,grosime blat 38mm,nuanta blat marmura latina iar la capete va avea lipit cant ABS de 2mm grosime.Picioarele cromate au inaltimea 710mm si au socru de tabla si surub M10. Dulapul se executa din pal melaminat 18mm grosime,bordurat cu cant ABSde 0.5mm nuanta pin aland alb.Picioarele dulapului sunt din lemn masiv prevazute cu surub de reglaj.Politele vor fi intarite suplimentar pentru a sustine si greutati mari. Dulapul se executa din pal melaminat grosime 18mm,bordurat cu cant ABS de 0.5mm,nuanta pin aland alb.Picioarele sunt din lemn masiv ,prevazute cu surub de reglaj.Politele vor fi intarite suplimentar pentru a sustine si greutati mari.
- Număr anunț
- DA28429832
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- APIMOB ALBA SRL (CUI 30357570)
- Cod CPV
- 39120000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.260 RON
- Valoare atribuită
- 6.260 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.