Atribuită Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL A3 KONICA MINOLTA BIZHUB C360I CU ADF SINGLE PASS DF-714, SET TONERE TN 328 K/C/M/Y

Număr anunț
DA28393339
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.499 RON
Valoare atribuită
20.499 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.499 RON

din 20.499 RON estimat