Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA 3 STR 24 ROLE/BAX PLIC C6 SILICONIC FILM INDEX 45*12 5 CULORI NOKI PIX CU BILA ACVILA CU MECANISM CREION CU GUMA ADEL FILE PLASTIC CRISTAL 100SET HARTIE A4 ABSOLUT COPIATOR MOUSE USB GEMBIRD MUS-4B-01-GB ~CALCULATOR HP 600 G1 INTEL G3220 3.0/4/500 # LICENTA WINDOWS 10 PRO REFURBISHED SSD SATA LEXAR NS100 LNS100-128RB 128GB ROLA PRESOARE NM HP 2015 LPR-P2015 FILM ASCEND HP 1000/1200/CANON 4570 RG9-1494 03829 SSD SATA 2.5 HP S600 4FZ32AA#ABB 120GB CABLU DATE 95019/95021/93116/93115/95020-SATA6 PROSOP BUCATARIE 2 STRATURI JUMBO PIX CU BILA ACVILA CU MECANISM TONER EUROPRINT CF244A XL IMPRIMANTA XEROX PHASER 3020v ~CALCULATOR 3.0/500gb /4 HARTIE A4 COPIATOR SKY
- Număr anunț
- DA28384057
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.447 RON
- Valoare atribuită
- 3.447 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.