Atribuită Cumpărare directă

Redactarea si transmiterea dispozitiei de santier nr. 4 in conformitate cerintele 3746/07.06.2021, pentru executare perete de compartimentare din sticla securizata sala P010, elaborare documentatii aferente, panuri de arhitectura si verificarea de catre verificatori atestati MLPAT

Număr anunț
DA28428893
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI 6826223)
Cod CPV
71242000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat