Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare a echipamentului de stingere incendii Hidranţii de incendiu la Tribunalul Teleorman si instante : Judecatoria Rosiorii de Vede ,Judecatoria Turnu Magurele ,Judecatoria Zimnicea ,Judecatoria Videle .Se vor verifica hidrantii si pentru fiecare se va face un necesar de piese si manopera asfel incat sa fie functionali conform normelor.
- Număr anunț
- DA28324174
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL TELEORMAN (CUI 4469078)
- Furnizor / câștigător
- T.M.G.- CONPREST SRL (CUI 6826223)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.