Atribuită Cumpărare directă

ceapa 15 - 3, morcov 15 - 3, telina 10 6, pastarnac 10 6 , cartofi 25 3, ardei capia 20 12, usturoi 1 12, mere 10 4, miere 900 2 23, apa perla 50 6, fares ceai 30 3.5

Număr anunț
DA28309408
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 CRISTAL (CUI 13629810)
Furnizor / câștigător
STAR PRES SRL (CUI 2383190)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.028 RON
Valoare atribuită
1.028 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.028 RON

din 1.028 RON estimat