Atribuită Cumpărare directă

PANCARTA TEREN FOTBAL, SEMNE DE CIRCULATIE RUTIERA.

Număr anunț
DA28357952
Autoritate contractantă
COMUNA SOLONT (CONSILIUL LOCAL SOLONT) (CUI 4353102)
Furnizor / câștigător
SULTANA MARICA SRL (CUI 34060805)
Cod CPV
34928400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.700 RON
Valoare atribuită
3.700 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.700 RON

din 3.700 RON estimat