Atribuită Cumpărare directă

Electrovana DN 100/230 v

Număr anunț
DA28358236
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
AQUA BUCOVINA S.R.L. (CUI 36350546)
Cod CPV
44212382-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.894 RON
Valoare atribuită
18.894 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.894 RON

din 18.894 RON estimat