Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze următoarele produse pentru curațenie: 1) Monorole, prosoape de hârtie 2 straturi 100ml pentru aparat cu derulare centrală = 120 role, 2) Prosoape hârtie, minijumbo 9cm,2 straturi,300gr/12BUC/SET = 2 seturi, 3) Saci menaj 35litri, rezistenti/15buc = 30 seturi, 4) Hartie igienica alba 3 straturi/10role = 150 seturi, 5) Solutie vase 450ml = 5 buc., 6) Pronto spray = 10 buc., 7) Domestos 700ml = 15 buc., 8) Detergent parchet = 10 buc.,
- Număr anunț
- DA28351573
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 39800000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.022 RON
- Valoare atribuită
- 3.022 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.