Atribuită
Cumpărare directă
Realizare impamantare si inlocuire tablou electric la sediul Primariei Racovita, sat Copaceni, com. Racovita, jud. Valcea - conform lista de cantitati atasata Termen de executie : maxim 4 zile lucratoare Oferta financiara (conform formular atasat) se va transmite pe e-mail primracovita@yahoo.com pana cel tarziu 12.07.2021, ora 17:00, insotita de devizul oferta(conform lista de cantitati atasata) fi formularele nr. 2-5
- Număr anunț
- DA28352057
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACOVITA (PRIMARIA COMUNEI RACOVITA) (CUI 2541673)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL INVEST SERVICE MENTENANTA SRL (CUI 34300177)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.300 RON
- Valoare atribuită
- 10.300 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.