Atribuită Cumpărare directă

Solutie de hemofiltrare Combinatii - solutie de substitutie, punga bicamerala 5000 ml - pentru hemofiltrare.

Număr anunț
DA28359509
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33181520-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.960 RON
Valoare atribuită
1.960 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.960 RON

din 1.960 RON estimat