Atribuită
Cumpărare directă
Set urologic de lavaj si irigatie cu rotita control debit. Set de irigare vezicala special in "Y" , tub de 150cm prevazut la un capat cu sistem de adaptare la endoscop iar celalalt capat bifurcat in "Y "cu doua ramuri, cu lungimea de 30 cm, cu cleme si sistem tip perfuzor: ace plastic pentru introducere in solutia de irigat si picurator. Ambalate individual, steril
- Număr anunț
- DA28356602
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33141642-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.400 RON
- Valoare atribuită
- 15.400 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.