Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii Cetate. Durata contractului este de 8 luni. Va solicitam ofertarea in sistemul SICAP, pentru lucrari de reparatii Cetate si prezentarea unei oferte tehnice si financiare conform caietului de sarcini atasat, semnate si stampilate, pe mail cetatems@yahoo.com. Autoritatea contractanta a notificat mai multi operatori economici din catalogul electronic, urmand a atribui contractul operatorului economic care ofera pretul cel mai scazut . Valoarea mentionata este valoarea maxim estimata de catre autoritatea contractanta , pentru toate lucrarile ce vor fi executate, conform caietului de sarcini.
- Număr anunț
- DA28365761
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- SAHARA INDUSTRIAL SRL (CUI 30532654)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.033 RON
- Valoare atribuită
- 84.033 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.