Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de întreținere software și de mentenanță a modulelor de aplicații, baze de date și proceduri stocate pentru asigurarea funcționalității SIPEDC (Sistem informatic de planificare și evidentă a cursurilor). Servicii de întreținere software și de mentenanță ( web server, componente software, module de aplicații și proceduri, baza de date pentru înscrierea la cursuri si plată online) pentru asigurarea funcționalității "Modulului web pentru înscriere și plată online cursuri". Serviciul se asigură timp de un an de zile.
- Număr anunț
- DA28480766
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO SOFT S.R.L. (CUI 14529959)
- Cod CPV
- 72267000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.000 RON
- Valoare atribuită
- 39.000 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.