Atribuită
Cumpărare directă
JUCARII VORBARETE - PRODUCATOR DE MATERIALE DE LOGOPEDIE, EDUCATIVE, DIDACTICE SI CONSILIERE. PENTRU INTREAGA GAMA DE PRODUSE VA RUGAM SA NE CONTACTATI LA: 0770.27.33.61 sau jucariivorbarete@gmail.com Pachet conform ofertei de pret Cuvinte jucause - Activitati pentru dezvoltarea limbajului oral si scris SKU: E089 56 53.33 lei × 1 53.33 lei 2.67 lei – Caietul cu litere SKU: JVCL5 10.000001 9.52 lei × 1 9.52 lei 0.48 lei – Flippo - Dezvoltarea limbajului SKU: C975 23.6 22.48 lei × 1 22.48 lei 1.12 lei – Flippo - Citirea SKU: D121 23.6 22.48 lei × 1 22.48 lei 1.12 lei – Vreau sa inteleg: Am dislexie, dar invat cu entuziasm SKU: D969 22.4 21.33 lei × 1 21.33 lei 1.07 lei – Joc didactic ABCDELA - Silabe SKU: D947 20 16.81 lei × 1 16.81 lei – 3.19 lei Strafurnica si prietenii sai - manual de dictie SKU: 00000148 79.2 75.43 lei × 1 75.43 lei 3.77 lei – Strafurnica si prietenii sai, Audiobook SKU: 00000147 44.1 42.00 lei × 1 42.00 lei 2.10 lei – Set Magia sunetelor 52.5 50.00 lei × 1 50.00 lei 2.50 lei – Set - Vorbesti prin povesti Baza 5% - 358.47 Baza 19% - 16.81 TVA 5% - 17.93 TVA 19% - 3.19 Total - 396.40
- Număr anunț
- DA28475676
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
- Cod CPV
- 37524100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375 RON
- Valoare atribuită
- 375 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.