Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul contractului îl reprezintă prestarea următoarelor servicii de curățenie, întreținere și administrare: - asigurarea administrării și a bunei funcționări a Căminului Cultural Bocicău, comuna Tarna Mare, județul Satu Mare; - efectuarea în incinta căminului cultural a lucrărilor de curățenie și întreținere curentă necesare asigurării bunei funcționări; - verificarea și supravegherea permanentă a tuturor instalațiilor, echipamentelor și dotărilor din cadrul căminului cultural; - supravegherea desfășurării în bune condiții a activităților din cadrul căminului cultural; - participarea la organizarea de activități cultural-artistice și spectacole ale tinerilor/elevilor/adulților talentați din localitate/comună, inclusiv cu sprijinul unor colaboratori externi, a unor instituții/ONG-uri cu specific cultural și a grupului folcloric ”Florile Tărnii”; - participarea la organizarea unor expoziții fotografice privind tradițiile locale și/sau cu obiecte populare oșenești colectate/confecționate; - alte activități specifice, după caz.
- Număr anunț
- DA28384822
- Autoritate contractantă
- COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
- Furnizor / câștigător
- COSMA P MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32719315)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.