Atribuită Cumpărare directă

Producator: ANTIBIOTICE SA IASI Forma de prezentare: Cutie x 50 flacoane din sticla incolora continand pulbere pentru solutie injectabila (2 ani); Pretul este pe flacon fara TVA; TVA = 9% PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28466461
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33631400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.915 RON
Valoare atribuită
1.915 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.915 RON

din 1.915 RON estimat