Atribuită Cumpărare directă

prezenta achizitie directa este si comanda ferma CIFRAN 500mg cpr. filmate / CIPROFLOXACINUM, FAMOTIDINA ZENTIVA 20mg / FAMOTIDINUM, CEFORT 2G pulbere pentru solutie (i.m.+i.v.) / CEFTRIAXONUM, CEFORT 1g flacon injectabil (i.m. + i.v.) / CEFTRIAXONUM

Număr anunț
DA28408389
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33651100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.018 RON
Valoare atribuită
4.018 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.018 RON

din 4.018 RON estimat