Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DESCRIERII DIN CATALOG, PREZENTA TINE LOC DE COMANDA TERMEN ADRENOSTAZIN 06.2022; TERMEN BICARBONAT DE SODIU 06.2022; TERMEN HIDROCORTIZON 06.2022

Număr anunț
DA28373837
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN AMBULANTA MEHEDINTI (CUI 7561922)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.032 RON
Valoare atribuită
4.032 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.032 RON

din 4.032 RON estimat